Al 100 jaar parochiaan in de duizendjarige parochie

 

André Plehiers van Massemen vierde zondag zijn 100ste verjaardag. Het feest startte in de zondagsviering in zijn parochiekerk te Massemen. Vooral familie en de gelovige gemeenschap waren aanwezig. Het evangelie van dit weekend was niet zo happy, maar we onthouden één ding: getuig van de blijde boodschap in je leven. Dit motto draagt André hoog in zijn vaandel. Hij straalt het positieve uit. Op het einde van de viering kreeg hij vanuit de parochie een Geuze-mand, zijn favoriete bier.

De familie trakteerde na de viering de gelovige gemeenschap op een drankje.

Een aanwezige maakte tijdens de receptie de bedenking, ‘100 jaar, dat is een tiende van het feest dat we hier vorige week vierden (1000 jaar Massemen). Dat kan tellen!’ 

Van harte proficiat, André!