Blijf verbonden ... lees KERK & Leven

 

Deze week geven we de aftrap voor de herabonnering van KERK & Leven, nog steeds vooral gekend als 'het parochieblad.'

Bestaande abonnees krijgen eerstdaags een herabonneringsbrief in de bus.

Wie nog geen abonnee is, en interesse heeft in een abonnement, kan in een van onze kerken dit weekend een gratis exemplaar meenemen, en een brief met alle details over hoe te abonneren. Ook op de dekenij zijn gratis exemplaren, en brieven voorhanden. 

Nieuwe abonnees hebben er alle belang bij zo vlug mmogelijk in te schrijven: het abonnement begint immers te lopen zo'n twee weken na ontvangst van betaling - wat een nieuwe abonnee tot 8 gratis nummers kan opleveren in 2020.

 

 

Ook op deze site vindt u alle informatie over (her)abonnering en wel op onze KERK & Leven-pagina.