De sleutels die jezus me aanreikt

 

De gedachten zijn vrij... op vrijdag.

 

"Jezus zoekt geen supermensen of mensen met prestige. Van Jezus moet ik niet perfect zijn. De kerk die Jezus met mij (ons) wil bouwen is gebouwd op een rots van geloof en vertrouwen. Ze is een teken van liefde waarin wij als gelovigen elkaar sleutels aanreiken. Alleen in die liefde en vertrouwen kan ik Jezus en de andere tegenkomen. 

Net zoals Petrus zijn geloof beleeft met vallen en opstaan, zo ervaar ook ik het. Als twijfel me doet wegzinken tot op de diepste bodem van de zee zal Jezus me terug uit het water opvissen. Als ik, net zoals Petrus, Jezus verloochen zal Hij me terug liefdevol opnemen. Zo weet ik me een kostbare parel in Gods hand.

Ik weet dat de Vader me kent, 
ik weet dat ik van waarde ben
Ik weet dat ik een parel ben, 
een parel in Gods hand...

Ik wens het jullie van harte een parel in Gods handen te zijn..."

(Hilde Renneboog. U vindt de volledige tekst onder 'extra informatie')

 

(Hilde is godsdienstlerares op rust en vormselcatechist in Wetteren. Ze getuigt met enthousiasme over haar geloof.)

 

Extra informatie: