Geen massale afname vormelingen

We vingen vorige week op klaarlichte dag een opmerkelijke 'balkonnade' op.

Heer op ene balkon: 'De communies zijn uitgesteld tot in het najaar.'
Dame op andere balkon: 'Dat is toch allemaal nogal iets... En gaan uw kinderen dan nog wel in hun kleren kunnen...?'

Het ging over de communiekleren (oh arme die kinderen als het over hun gewone kleren zou zijn gegaan...)

Zoals we reeds eerder meldden moesten al onze vormelingen zich herinschrijven voor het vormsel (in het laatste weekend van september). Vandaag 13 mei hebben 158 van de oorspronkelijke 187 dat al gedaan. Met nog een veertien dagen te gaan (we sluiten de herinschrijving af op 31 mei) zijn we er gerust in dat we onze oorspronkelijke schatting zullen halen...

 

(Een foto uit de 'oude' doos (Dag van het Woord / 1 dec 2019) - toen samenkloeren wel nog mocht...)