Het ei van Tegenstroom

 

Onze kringers gingen vorige zaterdag naar de IJD Topdag in Sint-Amandsberg. Dit schreven ze er zelf over: 

"‘s Morgens zijn we vol enthousiasme vertrokken.  Toen we aankwamen hebben we allemaal een toneeltje bijgewoond over het jaarthema van IJD, de achtste dag. Daarna startten de activiteiten. De leiding had voor een actief spel gekozen waarbij ze allerlei opdrachten moesten doen met een ei. Soms liep het niet goed af voor het ei. Terwijl sommigen van de leiding vuil werden door de eieren hebben de andere kringers zich creatief laten gaan bij het voorstellen van de kring. Ze hebben elke leider op een grappig en passende manier voorgesteld.  

In de namiddag hebben we een dorpsspel gespeeld - traditiegetrouw waren we de laatste. Maar dat houdt ons niet tegen om plezier te beleven en te lachen. Na een mooie bezinning en een heerlijke maaltijd vertrokken we richting Wetteren." 

Een uitgebreid fotoverslag door IJD vind je op Flickr.