Kringwerking Tegenstroom
Na de on-line activiteiten van het voorbije corona-jaar, gingen de Kringers nog eens "echt" op pad.

We ontmoetten elkaar nog eens in levenden lijve, joehoew . De 'I sea you-dag' van IJD kon dit jaar jammer genoeg niet plaatsvinden, maar met hun klaargestoomd pretpakket konden we de activiteit wel in eigen bubbel organiseren.

In onze gloednieuwe IJD-truien stapten we een mooi parcours langs de Schelde en hielpen onderweg Daan de Zwaan de code voor zijn verjaardagscadeau te ontcijferen. Uiteindelijk mochten we de lekkere buit verdelen en sloten we af met een bezinnend moment in de dekenij. Zo'n heerlijke buitenactiviteit smaakte duidelijk naar meer, dus de leiding besloot om voortaan een mix van online en buitenactiviteiten te organiseren. (Cynthia De Clercq)

Zoeken