Nieuwe begeleiders huwelijksvoorbereiding

 

Vele jaren kon de huwelijksvoorbereiding van ons (toenmalig) dekenaat rekenen op de grote inzet van drie enthousiaste koppels uit Laarne: Wim en Mieke Dumon-Dermaux, Johan en Mieke Van Rysselberghe-Duynslager, en Koen en Annelies De Wilde-De Clercq. Na meer dan 20 jaar trouwe dienst hebben ze vorig jaar gevraagd om opvolgers te zoeken. Wij zijn hen blijvend dankbaar voor hun jarenlange inzet! 

 

We zijn als parochieploeg dan ook op zoek gegaan naar nieuwe begeleiders voor het huwelijkstraject, en tot onze grote vreugde hebben we 2 koppels bereid gevonden deze taak op zich te nemen, nl. Marc en Laetitia Bosmans-Lebbe, en Bart en Veerle De Waele-Nys. Vorige zaterdag, 5 oktober, hadden we een eerste vergadering. Al heel vlug bleek dat deze 4 jonge mensen vol enthousiasme dit engagement willen aangaan. 

We danken Bart en Veerle, Marc en Laetitia voor hun engagement, en wij danken ook koster Jo Winckels die het administratieve luik van de kerkelijke huwelijken op zich neemt. 

 

Meer info over het kerkelijk huwelijk en de voorbereiding daarop vindt u op deze pagina.