Op weg naar Kerst

Het is nog even wachten op de start van de advent, maar graag brengen we reeds de dekenale bezinningsavond van maandag 10 december onder uw aandacht.

Als moeder van Jezus staat Maria centraal in de advent. In haar onvoorwaardelijke ja-woord lag de kiem van de doorbraak van Gods Rijk. Haar ontvankelijke hart luidde de nieuwe tijd in die met de komst van Jezus aanbrak. In Hem kwam God ons helemaal nabij. 

In voorbereiding op het grote feest van Jezus' menswording richten we daarom onze blik op Maria, de Moeder Gods.

Deze bezinning wordt gegeven door Joris Van Ael. Hij is iconenschilder en een kenner van de kerkvaders. Joris was reeds eerder te gast in het dekenaat voor de vastenbezinning van dit jaar. De diepgang ervan werd zeer gewaardeerd. 

De bezinning gaat door op  maandag 10 december in parochiecentrum Christus Koning. Start 20.00 u.

Deelname is gratis. Iedereen van harte welkom.

Meer info: merckxwies@gmail.com 

(Iconen © Joris Van Ael)