Regionale startavond Welzijnszorg

 

 

Welzijnszorg viert haar 50ste verjaardag. Daarom vieren we feest onder protest! Want na 50 jaar armoedebestrijding hebben we nog steeds veel werk voor de boeg.

Het is een grondrecht om te kunnen leven in menselijke waardigheid. Een recht dat geldt voor iedereen, zonder onderscheid. Om dat recht waar te maken, is er solidariteit nodig. De solidariteit die de overheid organiseert via belastingen en sociale zekerheid. Maar ook  de solidariteit tussen mensen onderling. 

Om onze grote droom waar te maken, een samenleving zonder armoede, hebben we iedereen en alle vormen van solidariteit nodig. Met deze solidariteitscampagne willen we alles wat er al gebeurt erkennen, in de kijker zetten én versterken.

 

 

Praktisch

Woensdag 9 oktober
Seleskest, Sint-Salvatorstraat 39, 9000 Gent

18.30 – 20.45 u.: Solidariteitsfestival met werkwinkels
20.50 – 21.30 u.: Slotspektakel

Deelname is gratis.