Schild en vriend?

 

Misschien is het u nog niet opgevallen - want de gemeente heeft er een van haar bloementoeters strategisch voor gepositioneerd - maar onze dekenale kerk kreunt zo stilaan onder een wildgroei aan 'schildjes van algemeen nut.'

Informatief zijn ze misschien wel, maar esthetisch echt niet. 

De laatste toevoeging informeert wie dicht genoeg staat om het te kunnen lezen dat hij of zij voor een 'vleermuisvriendelijk object' staat. Wie verzint dat soort vocabularium? Object? Men kan het al even goed een 'vleermuisvriendelijk dinges' noemen...

Goed. Schildjesmakers moeten ook leven.

Naast de fotogenieke slechtvalkfamilie, zijn dus nu ook vleermuizen officieel bij ons gedomicileerd. Die worden van dichtbij gemonitord door vleermuisvriendelijke groene jongens, dus waakzaamheid is geboden. 

Zolang men onze kerk maar niet omdoopt tot een duivenhotel kunnen we er nog om lachen...