Vastenbezinning in 2 delen

 

Op weg naar Pasen

‘Van bekoring naar bekering’

Twee vastenbezinningen met Jos Verstraeten

 

 

De veertigdagentijd heeft zes zondagen, waarvan de laatste, Palmzondag, een bijzondere plaats inneemt. Gedurende twee avonden laten wij ons aanspreken door de lezingen die het lectionarium voor deze zondagen van het C-jaar aanbiedt. Wij bezinnen ons op de grote lijn die loopt doorheen de teksten uit het Oude Testament (eerste lezing), uit de brieven van Paulus (tweede lezing) en uit de evangelies van Lucas en Johannes. Met deze lezingen volgen wij de Heer op zijn weg naar Pasen. De eerste avond staan we stil bij de 1ste, 2de en 3de zondag; de tweede avond bij de 4de, 5de en 6de zondag. We maken hierbij telkens tijd voor gebed en zang.

Beide avonden worden verzorgd door Jos Verstraeten, die pastoor-moderator in Destelbergen-Melle is. 

 

Wanneer: 11 en 25 mrt 2019, 20u
Waar: Sint-Martinuskerk, Dorpsplein, Melle
Meer info: antoonarens@hotmail.com