Zalige Hoogdag aan al onze bezoekers

 

'Allerheiligen en Allerzielen zijn dagen om de doden te eren, maar ook dagen waarin we zelf stilstaan bij de dood. In deze tijd van het jaar vertrouw ik er meer en meer op dat Gods liefde reikt over de dood heen.'

Zo schreef Hilde Renneboog in KERK & Leven deze week. U kan haar volledige tekst vinden onder 'extra informatie' onderaan deze pagina. 

 

Samen vieren kan niet dit weekend - en ook niet in de weken die komen. Toch willen we vanuit de parochie ons best doen om de gelovige gemeenschap te ondersteunen en bij te staan in deze donkere, en voor velen ongetwijfeld eenzame, tijden. Via onze website bieden we u dan ook graag regelmatig een spirituele opsteker aan. Wekelijks vindt u hier ook een gebedsblaadje dat aansluit bij de liturgie van de zondag.

We wensen u alvast een gezegend hoogfeest van Allerheiligen. 

 

Wie wil kan de hoogdagviering volgen op radio 1 vanuit Abdij Keizersberg in Leuven (10.00 u.) en op Canvas vanuit de Martinuskerk in Sneek (NL) (11.00 u.) 

Op de foto: onze Sint-Martinuskerk in Massemen eert de doden (foto © P. Raemdonck)