Parochieploeg Pastorale Eenheid CENTRUM

 

 

 

De pastorale eenheid Centrum omvast de vroegere parochies: Wetteren St.-Gertrudis, Christus Koning, O.L.V. Overschelde, en St Theresia Overbeke.

 

  

 

 

 

Chris Beyens, Dendeldonk 14, 9230 Wetteren, tel. 09 368 15 32
 - chris.beyens@telenet.be

Bart Buyle, Watermolenstraat 4, 9230 Massemen, 0472 42 70 78 - bart.buyle@prh.be

Ann De Clercq, Kappellendries 16, 9230 Wetteren, 0477 79 69 21 - annekendeclercq@gmail.com

Remi D'Hoker, Rode Heuvel 2A bus 15, 9230 Wetteren , 09 369 72 58 - remi.dhoker@skynet.be

Gilberte Elskens, Bloemluststraat 17, 9230 Wetteren, 09 366 09 09 - gilberte.elskens@hotmail.com

Elisabeth Laplanche, Molenstraatje 75, 9230 Wetteren, 0471 68 59 53 - elisabeth_laplanche@hotmail.com

Laetitia Lebbe, Jan Broeckaertlaan 15, 9230 Wetteren, 0496 22 15 52 -  laetitialebbe@gmail.com

Caroline Rottiers, Laarnesteenweg 26A, 9230 Wetteren, tel. 09 369 28 70
- caroline.rottiers@hotmail.be

en

Paul Rohaert, vrijgesteld diaken, Scheldestraat 8, 9230 Wetteren, 09 366 15 69 - paul.rohaert@skynet.be

Yvan Stassijns, pastoor-deken, Markt 18, 9230 Wetteren, 09 369 00 53 - yvan.stassijns@skynet.be