Net als onze site hebben we ook onze webformulieren opgefrist...

Enkele jaren geleden koos onze parochie ervoor digitaal te gaan voor alle inschrijvingen: doopsel, eerste communie, vormselcatechese, huwelijksvoorbereiding en -viering, misintenties, solidaire maaltijden, uitvaart, ... U kan vanuit uw luie zetel de aanvraag of inschrijving doen (in het geval van een uitvaart doet de uitvaartverzorger dat voor u) en enkele vriendelijke medewerkers volgen het verder allemaal voor u op. 

De crash van onze oude site zorgde daardoor even voor paniek, want ineens was ook ons digitale inschrijvingsplatform buiten dienst, maar gelukkig zaten we (gezien de tijd van het jaar, én corona) in een rustige 'inschrijfperiode'...

Onze IT-expert Hugo Berckmoes goot de formulieren in een nieuw jasje, en op die manier kunnen we u nu nog beter van dienst zijn.

 

U vindt de webformulieren steeds op de betreffende pagina. Zo gaat u bv. voor de inschrijving voor een doopsel naar het blad DOOPSEL onder WIJ VIEREN in de menubalk.

thuis een webformulier invullen

Zoeken